09125153410

مشاوره پیاده سازی ایزو ۱۰۰۱۵

مشاوره پیاده سازی ایزو ۱۰۰۱۵

نهادهایی که دوست دارند به صورت فوری مشاوره پیاده‌سازی ایزو ۱۰۰۱۵ را اخذ نمایند، بایستی آگاه باشند چنین امری به صورت محدود و در بعضی از مؤسسات مشاوره ای مقدور است. همواره جهت پیاده‌ سازی، اجرا و مشاوره هر استانداردی بایستی حتماً یک بازه زمانی خاص سپری شود تا مشاور ایزو بتواند همه ریزه کاری ها و پیش نیاز های وابسته به آن استاندارد را به موسسه مدنظر انتقال دهد. در خصوص با سامانه مدیریت نوین آموزش یا همان گواهینامه ایزو ۱۰۰۱۵ موضوع اندکی حیرت انگیز به چشم می آید. شمار ویژه ای از مؤسسات می توانند به صورت فوری و آسان این استاندارد را محقق و پیاده‌سازی نمایند.

ایزو 10015 مانند دیگر ایزوها که مرتبط با استاندارد سازی هستند بایستی حتماً اجرا و پیاده‌سازی شود تا بتوانند خشنودی کاربران را بیشتر و بهتر حاصل نمایند. دریافت ایزو و پیاده‌سازی iso10015 بدین مفهوم است که موسسه مدنظر کلیه استانداردهای بین المللی در حیطه خشنودی کاربران را می پذیرد و به آن متعهد و پایبند است. پیاده سازی ایزو ۱۰۰۱۵ برای مؤسسات خیلی الزامی بوده و این مؤسسات بایستی زیر نظر یک موسسه مشاور، آن را اخذ نمایند. در این مبحث هزینه ها و مراحل پیاده‌سازی این نوع گواهینامه به صورت کامل شرح داده شده است.

مشاوره ایزو ۱۰۰۱۵ (سامانه مدیریت نوین آموزش)

مشاوره ایزو ۱۰۰۱۵ سامانه مدیریت نوین آموزش به چه صورت است؟ چنانچه موسسه ای در حیطه آموزش می خواهد به دریافت ایزو ۱۰۰۱۵ بپردازد، به صورت قطعی بایستی اسناد و شواهد وابسته به آموزش های مدنظر را در فایل هایی ذخیره و حفظ نماید. استاندارد ایزو ۱۰۰۱۵ جهت محاسبه برآیند آموزش و حتی نیاز سنجی آموزش در نهاد، پیاده‌سازی و اجرا می شود. بدین علت برای مستقر شدن این سامانه به صورت فوری، نهاد دستکم بایستی اسناد، مدارک و شواهد وابسته به آموزش های پیشین را حفظ نموده باشد تا بتوان توسط این موارد به پیاده‌سازی ایزو ۱۰۰۱۵ بپردازد.

نحوه خدمات مشاوره ایزو ۱۰۰۱۵ به نهادها و مؤسسات

هدف از عرضه خدمات مشاوره ایزو ۱۰۰۱۵، تعلیم، آموزش، اجرا و پیاده‌سازی الزامات این نوع استاندار است. خدمات وابسته به استاندارد ایزو ۱۰۰۱۵ بعد از بستن قرارداد با نهاد و موسسه مدنظر و به وسیله فرستادن مشاوران متخصص و کار بلد انجام می گیرد و شامل مراحل متنوعی است.

پیاده سازی ایزو 10015

مراحل اجرای مشاوره پیاده‌سازی ایزو ۱۰۰۱۵ به شرح زیر است:

مرحله اول

وارسی نهاد از نظر حجم و نوع پروسه و به بیان دیگر شناسایی نهاد و در صورت لزوم اعمال عارضه یابی.

مرحله دوم

از مراحل اجرای مشاوره ایزو ۱۰۰۱۵ می توان به این مورد اشاره کرد: آموزش های درون سازمانی جهت شناخت الزامات ایزو ۱۰۰۱۵، تشریح وظایف و شیوه اعمال پروژه در نهاد.

مرحله سوم

مدل سازی سیستم و استاندارد ایزو ۱۰۰۱۵ دربردارنده اجرا و پیاده‌سازی روش ها، فرم و دستورالعمل ها مطابق آخرین نسخه ایزو ۱۰۰۱۵

مرحله چهارم

از دیگر مراحل اجرای مشاوره ایزو ۱۰۰۱۵ می توان به وارسی و رسیدگی بر سامانه مستقر شده ایزو ۱۰۰۱۵ اشاره کرد.

مرحله پنجم

ممیزی داخلی به جهت بررسی و پیدا کردن نواقص بزرگ و کوچک

مرحله ششم

ممیزی خارجی و پایانی به وسیله مأخذ صدور با رویکرد اخذ گواهینامه iso 10015 موثق

هزینه مشاوره پیاده‌سازی ISO 10015

هزینه مشاوره ایزو 10015 معمولاً به مواردی بستگی دارد که با توجه به نهاد این هزینه می تواند کاملاً متغیر باشد. ولی تنها علت جهت بالا رفتن یا پایین آمدن این هزینه ها نوع و ابعاد سازمان نخواهد بود. بلکه خود موسسه تأیید کننده، مخارج جداگانه ای را برای ثبت و صدور اسناد ایزو عرضه می کند. همواره پروسه های محقق شده در این استاندارد زیاد سنگین نخواهد بود و چنانچه اندکی با مشاوره ها چانه بزنید می توانید هزینه مشاوره پیاده‌سازی ایزو ۱۰۰۱۵ را پایین آورید.

مشاوره پیاده‌سازی ایزو ۱۰۰۱۵ را از کجا دریافت نماییم؟

سؤالی که امکان دارد برای هر کسی پیش آید این است که مشاوره پیاده‌سازی ایزو ۱۰۰۱۵ را بهتر است از کجا دریافت نماییم؟ چنانچه دوست دارید ۰ تا ۱۰۰ پیاده‌سازی و اجرای استاندارد ایزو ۱۰۰۱۵ به صورت صحیح در نهاد شما به اجرا در آید ضروری است با یک موسسه موثق و مطمئن در این حیطه همکاری نمایید. رزومه کاری موسسه می تواند نخستین گزینه جهت تعیین شما در حیطه مشاوره iso 10015 باشد. حتی پیشینه و سابقه کاری موسسه مشاوره در حیطه کاری شما مسئله حائز اهمیتی که بایستی حتماً به آن توجه نمایید.

آخرین مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما